Panele fotowoltaiczne AppEnergy

Jak działa fotowoltaika?

Write a comment

Temat odnawialnych źródeł energii nie przestaje być popularnym już od kilku lat. Zielona energia staje się coraz bardziej modna i powszechna. Liczba domów i budynków publicznych, na dachu których zainstalowane są panele fotowoltaiczne, sale rośnie. Jest to tendencja korzystna dla nas wszystkich. Równocześnie coraz częściej pojawia się pytanie - jak działa instalacja fotowoltaiczna?

Kontynuuj czytanie

Arteterapia akademia SensArte

Jakie są metody arteterapii?

Write a comment

Arteterapia jest sposobem terapii i rehabilitacji poprzez kontakt ze sztuką. Forma leczenia usprawnia pacjenta fizycznie i intelektualnie. Twórcą terminu jest Anglik Adrian Hill, który w latach 40. XX w. podczas kuracji w sanatorium samemu malował, jak też zachęcał pozostałych pacjentów do tworzenia. Etymologia słowa arteterapia wynika z połączenia słów 'ars' czyli 'sztuka' i 'therapeuein' co znaczy 'leczenie'.

Kontynuuj czytanie

Natural-Flow Access Bars Trójmiasto

Poczuj lekkość bycia - kurs Access Bars w Trójmieście

Write a comment

Współczesna kobieta nie ma lekkiego życia, musi sobie radzić z wieloma rzeczami na raz. Stres, zabieganie, oczekiwania i presja otoczenia potrafią skutecznie podciąć nam skrzydła. Dlatego tak ważny jest czas poświęcony na regeneracji sił witalnych, by pobyć samemu ze sobą w ciszy, pozbierać i uporządkować kłębiące się myśli. Warto wygospodarować w napiętym codziennym grafiku takie specjalne chwile tylko dla nas na uspokojenie napiętych do granic możliwości nerwów. Trzeba zastanowić się nad tym, co możemy zmienić w nas samych, by nabyć umiejętność zdrowego odpoczynku i lepiej znosić trudy życia mając w sobie spokój i opanowanie.

Kontynuuj czytanie

Salony sukni ślubnych Opole

Jak wybrać idealną suknię ślubną?

1 Comment

Wychodzisz za mąż i nie wiesz, jak wybrać suknię twoich marzeń? Ten artykuł odpowie na twoje pytanie. Znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej to w dzisiejszych czasach dosyć duże wyzwanie, ponieważ salony ślubne pękają w szwach od różnego rodzaju sukni, a Ty przecież szukasz tej idealnej. Oto kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc w wyborze. 

Kontynuuj czytanie

Kurs podesty ruchome

Jakie uprawnienia trzeba spełnić, aby obsługiwać podnośnik lub HDS?

Write a comment

Podnośniki koszowe (inaczej nazywane podestem ruchomym lub zwyżką), to bardzo pomocne urządzenia do pracy na wysokości. Dzięki swojej mobilności, zapewnieniu swobody ruchów i bezpieczeństwa, są bardzo funkcjonalne. Wykorzystywane są głównie w branży budowlanej, ale także w pracach konserwacyjnych latarni czy sygnalizacji świetlnej, wycinania gałęzi na drzewach lub mycia okien na wysokościach. Mogą być również używane wewnątrz budynków, np. w wielkich halach produkcyjnych i magazynowych. Operator podnośnika musi mieć odpowiednie uprawnienia do obsługi takiej maszyny.

Kontynuuj czytanie