Myjnia endoskopowa

Jak wygląda endoskopia oddechowa?

Write a comment

Zdiagnozowanie pewnych problemów zdrowotnych nie jest często możliwe bez wykorzystania specjalistycznego sprzętu. W przypadku dróg oddechowych bardzo ciężko jest dotrzeć gołym okiem do pewnych okolic, które mogą być narażone na problemy. Dlatego właśnie w celu dotarcia do trudnodostępnych części organizmu człowieka stosuje się badania endoskopowe. Ten typ badań zastosować można także w przypadku dróg oddechowych. W tym artykule postaramy się przyjrzeć temu, jak wygląda endoskopia oddechowa.

Czytaj więcej

domek holenderski całoroczny

Domek mobilny - tania alternatywa dla własnego mieszkania

Write a comment

W dorosłym życiu, a przede wszystkim w sytuacji, kiedy założymy już własną rodzinę i posiadamy dzieci, o wiele spraw musimy zadbać. Jedną z tych najważniejszych jest wybudowanie lub też zakupienie własnego lokum, gdzie będziemy mogli wygodnie razem mieszkać. Najczęściej decydujemy się na najpopularniejsze rozwiązanie, jakim jest mieszkaniem w domu lub bloku. Można zdecydować się jednak na alternatywny sposób i zakupić domek mobilny. Jego główną, ale oczywiście nie jedyną, zaletą jest fakt, iż jest on znacznie tańszy od tradycyjnego lokum.

Czytaj więcej

Zabieg Icoone w Krakowie

Czy laser Icoone jest dla wszystkich? Przebieg i efekty zabiegu

Write a comment

We współczesnym społeczeństwie marzenie o zgrabnej sylwetce to swego rodzaju norma, zarówno jeśli chodzi o mężczyzn, jak i o kobiety. Zdrowa, zbilansowana, a czasem nawet restrykcyjna dieta to skuteczna metoda, by dojść do wymarzonego ideału. Nie zawsze jednak wyrzeczenia kulinarne prowadzą do efektów, jakich oczekujemy. Naprzeciw takim problemom wychodzi profesjonalna technologia, jaką jest wykorzystanie lasera ICOONE. Dzięki niemu możliwe jest modelowanie sylwetki w sposób bezinwazyjny, szybki, a zarazem bezpieczny. Skóra poddana serii zabiegów zyskuje jędrność, a zbędna tkanka tłuszczowa ulega zniszczeniu. Na czym polega innowacyjny zabieg ICOONE?

Czytaj więcej

tkanina oddychająca

Czy tkanina oddychająca może być faktycznie wodoodporna?

Write a comment

Tkaniny wodoszczelne, spotykane obecnie na rynku, różnią się znacząco od siebie. W wielu wypadkach różnica ta dotyczy przede wszystkim grubości splotu oraz surowca. Nowoczesne trendy promują jednak nowe rozwiązania - takie jak tkanina oddychająca. Czy przenikanie pary wodnej przez materiał, zapewniające odpowiednią wentylację, jest możliwe w przypadku tkanin wodoszczelnych?

Czytaj więcej

Korekta odstąjacych uszu w Derm Estetyka

Odstające uszy – może je polubić?

Write a comment

Wygląd zewnętrzny to coś, czego nie można sobie wybrać. Dlatego też niewielkie mankamenty lub niedociągnięcia są często źródłem kompleksów, również i tych zupełnie bezzasadnych. Zdarza się bowiem, że wyolbrzymiamy swoje problemy z wyglądem, pisząc w głowach najczarniejsze scenariusze, które nie mają nic wspólnego z tym, jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Przerysowane mankamenty często budzą wstyd i utrudniają nawiązywanie nowych relacji. Zbyt duży nos czy odstające uszy psują nasz wizerunek we własnych oczach i obniżają naszą samoocenę. Do tego typu niedociągnięć można się przyzwyczaić. W końcu nikt z nas nie jest idealny, a postrzeganie poszczególnych osób to wyłącznie kwestia indywidualnych gustów, o których ponoć się nie dyskutuje. Naprzeciw tym, którzy jednak pragną zmienić coś w swoim wyglądzie, wychodzi medycyna estetyczna. Profesjonalne zabiegi pozwalają pozbyć się kompleksów, poprawiając postrzeganie siebie, a przez to również i wpływając na jakość codziennego funkcjonowania.

Czytaj więcej