Skip to main content

Nowoczesne technologie w projektowaniu wnętrz

Dodaj komentarz

Nowoczesne technologie w projektowaniu wnętrz wzbudzają ogromne zainteresowanie na rynku. Aktualnie obserwujemy ciągły rozwój różnych urządzeń i systemów, dzięki czemu codzienne życie staje się łatwiejsze. Podczas aranżacji wnętrza warto mieć na uwadze poniższe propozycje, które dopasujemy do swoich oczekiwań! Co warto wiedzieć o najnowszych trendach w projektowaniu wnętrz? Jakie rozwiązania są godne uwagi?

Nowoczesne w projektowaniu wnętrz w Lublinie

Nowoczesne gniazda elektryczne

Na uznanie zasługują nowoczesne gniazda elektryczne z wejściem USB i odbiornikiem Bluetooth. Pozwalają one podłączyć urządzenie do prądu, bez użytkowania tradycyjnych wtyczek. Naszym zadaniem jest zastosowanie zwyczajnego kabla USB, tak aby naładować smartfon bezpośrednio z gniazdka elektrycznego. Co ciekawe, to rozwiązanie jest z powodzeniem stosowane w obiektach hotelowych na całym świecie. Ponadto zamontowane głośniki i odbiornik Bluetooth zapewniają odtwarzanie muzyki od razu z podłączonego urządzenia. Nie bez znaczenia jest montaż radia w miejscu kontaktu. To niewielkie urządzenie, które często posiada także wyświetlacz. 

Funkcjonalne baterie kuchenne

Kolejna propozycja to funkcjonalne baterie kuchenne, które pozwalają od razu korzystać z wrzątku lub wody gazowanej! Już od kilku lat taka opcja jest dostępna na rynku, wzbudzając ogromne zainteresowanie. Bateria zapewniająca korzystanie z wrzątku działa od razu, dzięki czemu szybko przygotujemy aromatyczny napój. Co ciekawe, bateria jest zasilana energooszczędnym bojlerem, dlatego nie trzeba martwić się wysokimi kosztami eksploatacji. System daje możliwości także dozowania wody zdatnej do picia, schłodzonej i gazowanej. Dobrym pomysłem jest wyposażenie instalacji w jednostkę chłodzącą baterię filtrującą, co wpływa na wygodę i ekologię.  Takimi projektami zajmuje się firma KA STUDIO z Lublina. Gwarantuje ona wysoką jakość projektów i satysfakcję klienta. 

Biuro projektowe KA STUDIO Lublin

Unikalne szafy

Niezwykle ciekawie prezentują się szafy parowe, które wpisują się w trendy nowoczesnych wnętrz. To urządzenia łatwe w obsłudze, które przypominają tradycyjne szafy. Z powodzeniem pozwalają zapomnieć o brzydkich zapachach, czy też zagnieceniach na ubraniach. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku osób zabieganych i dla alergików. Zazwyczaj na froncie znajduje się panel sterowania, co pozwala wybrać odpowiedni program czyszczący. Minusem jest cena takiej szafy, która dla wielu osób jest zbyt wysoka. Trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 5-7 tysięcy złotych. 

Co jeszcze warto rozważyć w swoim domu? Popularnością cieszą się lustra nieparujące, które występują w wielu wersjach. Można postawić na lustro wklejane w płytki z matą grzewczą lub model wieszany. Oczywiście proces wyboru odpowiednich systemu w swoim domu jest zawsze kwestią indywidualną. Zastanówmy się nad tym, jakie mamy oczekiwania i z czego pragniemy korzystać w zaciszu domowym. Przedstawione propozycje to jedne z wielu nowoczesnych rozwiązań, które stają się coraz bardziej cenione w mieszkaniach i domach! Mile widziane jest także skonsultowanie odpowiednich urządzeń ze specjalistami.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.