Poczuj lekkość bycia - kurs Access Bars w Trójmieście

Write a comment

Współczesna kobieta nie ma lekkiego życia, musi sobie radzić z wieloma rzeczami na raz. Stres, zabieganie, oczekiwania i presja otoczenia potrafią skutecznie podciąć nam skrzydła. Dlatego tak ważny jest czas poświęcony na regeneracji sił witalnych, by pobyć samemu ze sobą w ciszy, pozbierać i uporządkować kłębiące się myśli. Warto wygospodarować w napiętym codziennym grafiku takie specjalne chwile tylko dla nas na uspokojenie napiętych do granic możliwości nerwów. Trzeba zastanowić się nad tym, co możemy zmienić w nas samych, by nabyć umiejętność zdrowego odpoczynku i lepiej znosić trudy życia mając w sobie spokój i opanowanie.

kurs Access Bars Trójmiasto

Nowe spojrzenie na świat - o szkoleniu Access Bars

Prowadzony jest przez Maję Lesińską - założycielkę Natural Flow, kurs Access Bars w trójmieście, pomoże ci zmienić twoje spojrzenie na siebie i świat. To nieinwazyjny zabieg działający na ciało i umysł, polega na delikatnym dotyku 32 punktów znajdujących się na głowie, w których jest nagromadzony cały stres, frustracja, smutki, lęki, żale i obawy. Ponieważ nasz mózg działa jak komputer, do którego zostały wprowadzone dane, należy te niekorzystne rzeczy wyeliminować już nas nie blokowały w drodze do szczęścia. Podczas zabiegu cały ten elektromagnetyczny ciężar zostaje rozładowany i jest szansa na zbudowanie nowej lepszej teraźniejszości odrzucając to co nas przez całe lata blokowało i hamowało rozwój. Sesja jest bardzo przyjemna a efekt to zmiana naszego samopoczucia i motywacja do przemiany życia na lepsze. Zabieg ten powoduje, że możemy przestać funkcjonować na bazie naszych dotychczasowych przekonań i osądów, jesteśmy obecni w naszym życiu , przeszłość nie ma takiego dużego wpływu na przyszłość. Jednym słowem możemy zmienić swoje dotychczasowe myślenie, które było dla nas niekorzystne. Szybkość efektów zależy od tego na ile jesteśmy w stanie to zrobić.

Owoce Access Bars

Podczas kursu nauczysz się lokalizacji tych punktów, wykonasz 2 zabiegi oraz będziesz uczestniczyć w 2 sesjach, otrzymasz materiały szkoleniowe, nagranie mp3 z instrukcją oraz dyplom ukończenia szkolenia uprawniający do samodzielnego wykonywania takich kuracji. Uzyskasz możliwość udziału w kolejnych propozycjach kursów Access Consciousness oraz dostęp do dodatkowych, nieodpłatnych materiałów szkoleniowych. Dostaniesz narzędzia do zastosowania w swoim życiu, dzięki którym będziesz mogła poprawić jego jakość. Zyskasz nowe, świeże spojrzenie na to co ci się przydarza oraz możliwość szerszej oceny dokonywanych ważnych wyborów. Więcej informacji o szkoleniach prowadzonych przez Maję przeczytasz na załączonej stronie: https://natural-flow.pl/akademia/ - jest szansa, że właśnie poprzez udział w jednym z nich pozbędziesz się ciężaru emocjonalnego nagromadzonego przez lata, a także przekonań, schematów, nawyków i myśli, które cię ograniczają.

Zatrzymaj się i zastanów nad swoim życiem, przeanalizuj potencjalne korzyści jakie możesz osiągnąć po przyjęciu tego zaproszenia i podejmij decyzję jaką uznasz za najlepszą dla samej siebie. Pamiętaj, że to od ciebie zależy decyzja, musi być ona podjęta w pełnej wolności, to ty decydujesz za siebie!

 

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.