Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe - Trendy 2022/2023

1 Comment

Współcześnie rynek jubilerski jest niezwykle bogaty, jeśli chodzi o oferty. Dlatego wybór pierścionka zaręczynowego może stanowić nie lada wyzwanie. Każdy mężczyzna chciałby przecież trafić w gust swojej ukochanej. Najlepiej w takiej sytuacji kierować się najnowszymi trendami, wówczas łatwiej będzie oczarować wybrankę i sprawić jej prawdziwą radość.

Pierścionki zaręczynowe Kraków

Klasyka – zawsze na czasie

Modne pierścionki zaręczynowe, to przede wszystkim klasyczne wersje z diamentem o okrągłym szlifie. Biżuteria tego typu nigdy nie wychodzi z mody. Tego tupu biżuteria pięknie odbija światło, a dodatkowo wysmukla optycznie palce. Warto podkreślić, że tego typu pierścionki są dostępne zarówno z żółtego, jak i białego złota. Wersja na bogato to jeden diament w środku, który jest otoczony kilkoma mniejszymi. Bardzo ciekawie prezentują się również pierścionki z kamieniami szlachetnymi w kształcie gruszki lub łezki. Tego typu modele znajdą Państwo w sklepie Jubiler Łodzińscy CH Serenada: lodzinscy.eu, który mieści się przy Alei Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41 w Krakowie (Tel: 721 801 845). Salon jubilerski Łodzińscy oferuje szeroki asortyment biżuterii wpisującej się w najnowsze trendy jubilerskie, jak również klasyczne modele, których forma uważana jest za ponadczasową. 

Formy geometryczne

Pierścionki zaręczynowe z dużym brylantem o prostokątnym kształcie, to zdecydowanie lepszy wybór niż ich okrągłe wersje. Geometryczne formy oszlifowanego kamienia są bardzo modne i efektywnie wyglądają. Alternatywą może być pierścionek o kwadratowym kształcie. Można też pokusić się o produkty posiadające kwadratowe lub prostokątne kamienie szlachetne. Kolejna propozycja to pierścionki na podwójnym pasku. Dużym zainteresowaniem cieszą się wersje ekstrawaganckie, wysadzane dużym kamieniem. Tańszym rozwiązaniem będą z pewnością wyroby o bardziej delikatnej konstrukcji. One także posiadają unikalny urok i pasują do obrączki ślubnej lub cienkiego pierścionka.

Biżuteria Kraków

Pierścionek z perłą czy sygnet?

Ciekawym produktem biżuteryjnym są też pierścionki zaręczynowe z perłami. Tego rodzaju wyroby kojarzą się najczęściej z luksusem i dostatkiem. W ofercie sklepów jubilerskich znajdą Państwo pierścionki klasyczne z jedną perłą, a także wersje dodatkowo ozdobione innymi kamieniami. Do nowoczesnych form można zaliczyć pierścionek z perłą z białego złota lub srebra. Warto też poeksperymentować i to nie tylko z kruszcami, ale też z formami. W tym sezonie bardzo modne będą pierścionki o szerokich rozmiarach z głęboko osadzonym dużym kamieniem. Bardzo ciekawie będą się też prezentować pierścionki cygańskie i sygnety nawiązujące do epoki wiktoriańskiej. Będzie to z pewnością coś w sam raz dla osób odważnych, szukających nietypowych rozwiązań.

Kolorowe kamienie

Z pewnością wiele kobiet ceni sobie bezbarwne diamenty. Jednak najnowsze trendy wskazują odmienny kierunek. Mowa o kolorowych kamieniach. Z pewnością dobrym wyborem będą szafiry, szmaragdy i rubiny. Do rzadziej spotykanych można zaliczyć topaz lub cytryn. Jedną z najciekawszych kompozycji pierścionkowych stanowi błękitny akwamaryn w otoczeniu drobnych brylancików. Osoby, które wolą skromniejsze pierścionki zaręczynowe, mogą wybrać biżuterię z ponadczasowymi cyrkoniami. One również prezentują się niezwykle elegancko. Warto też zwrócić uwagę na srebrne pozłacane pierścionki z cyrkoniami w kolorze malinowym. W sklepach jubilerskich można znaleźć wiele innych produktów biżuteryjnych, które świetnie sprawdzą się w roli pierścionków zaręczynowych.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Karol · 4 miesięcy temu
    Od jakiegoś czasu szukam idealnego pierścionka zaręczynowego dla mojej partnerki. Bardzo się cieszę, że znalazłem ten artykuł! Wszystko fajnie opisane, nawet dla osoby, która nic nie wie o biżuterii 👌Czy moglibyście poruszyć dodatkowo temat czarnych kamieni? Wydaje mi się, że to ostatnio coraz popularniejsze rozwiązanie w przypadku pierścionków zaręczynowych.