Wszystko na temat makijażu permanentnego oczu

Write a comment

Makijaż permanentny cieszy się nieustanną popularnością od wielu lat. Wiele z nas decyduje się na niego przede wszystkim z własnego komfortu. Zadbana oprawa oczu dodaje nam pewności siebie i ogranicza czas spędzony na poranny makijaż. Estetycznie wykonany zaostrza rysy twarzy i sprawia, ze czujemy się piękne każdego dnia. Decydując się na tego typu zabieg musimy zastanowić się czy to na pewno dla nas. Należy również bezwzględnie rozważyć miejsca jego wykonania, aby było to dla nas w pełni bezpieczne.

Czy makijaż permanentny sprawdzi się u mnie?

Zastanawiając się nad zasadnością wykonania makijażu permanentnego musimy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Jeśli jesteśmy zabiegane jest to wręcz idealna opcja. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu rano, a dodatkowo możemy cieszyć się nienagannym wyglądem. Kolejną kwestia jest brak wydatków na kosmetyki, które już nie będą konieczne. W takim przypadku wystarczy podkład, opcjonalnie korektor i pomadka. Makijaż permanentny dodaje nam odwagi i pewności siebie. Jeśli nie jesteśmy zdecydowane konsultacja ze specjalistą powinna rozwiać nasze wszelkie wątpliwości.

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego?

Najprościej ujmując jest to zabieg, w którym specjalista wprowadza pigment pod powierzchnię naskórka. W tym celu stosowane są jednorazowe, sterylne igły znajdujące się w przyrządzie o wyglądzie zbliżonym do długopisu. Jest to bardzo precyzyjny proces, który umożliwia wprowadzenie barwnika zarówno przy górnej jak i dolnej powiece. Jeśli znajdziemy specjalistę w tej dziedzinie zabieg jest w pełni bezpieczny, a ewentualne powikłania zminimalizowane do minimum. Profesjonalistka Marta Plawgo, wykonująca makijaż permanentny w Szczecinie od lat dokształca się w tej dziedzinie. Obszerna wiedza jak i podejście do klienta oraz wieloletnia praktyka sprawia, że klientki wychodzą zadowolone i pewniejsze siebie, co jest misją Pani Marty.

Plusy i minusy makijażu permanentnego

Największym plusem makijażu permanentnego jest przede wszystkim komfort i wygoda. Decydując się na taki zabieg mamy więcej czasu dla siebie - choćby na poranną kawę. Brak konieczności codziennego malowania to wymarzona opcja dla wielu z nas, którym brakuje odwagi w wersji soute. Na uwagę zasługuje również trwałość zabiegu bowiem utrzymuje się on nawet do kilkunastu miesięcy, a co ciekawe można go poprawić poprzez uzupełnienie pigmentu.

Minusy najczęściej są wynikiem wykonania zabiegu u niedoświadczonej osoby. W takim przypadku makijaż permanentny może nie spełnić naszych wymaganiach, może być nietrwały i nieestetyczny. Czasem może pojawić się również uczulenie na składnik pigmentu. Natomiast wykonanie zabiegu w renomowanym salonie zdecydowanie obniża takie ryzyko. Kolejnym minusem może być cena, z reguły jest dość wysoka. Patrząc natomiast z perspektywy czasu to jest to wydatek opłacalny, poza tym nasza pewność siebie jest zdecydowanie cenniejsza. Warto zapoznać się z aktualnymi trendami wpisując w wyszukiwarkę: Makijaż permanentny oczu - trendy 2022, wtedy zabieg spełni nasze wymagania i będziemy zadowolone z efektów, o ile zależy nam na modnym rezultacie.

Gdzie wykonać makijaż permanentny oczu?

Tego typu zabiegu należy wykonywać tylko i wyłącznie u wykwalikowanych specjalistów. Unikniemy wtedy rozczarowania, a co najważniejsze będziemy pod dobrą opieką. Choć zabieg jest nieinwazyjny to mogą zdarzyć się różne nieprzyjemności. Dobrze przeprowadzony makijaż permanentny jest dla nas w pełni bezpieczny, dlatego należy dokładnie rozważyć miejsce jego wykonania i specjalistę. Warto sprawdzić opinie online, a także umówić się na wstępną konsultację. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania warto zajrzeć na stronę: https://www.martaplawgo.pl/pytania, gdzie zamieszczono odpowiedzi na najczęściej występujące wątpliwości wśród klientek. 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.