Czy laser Icoone jest dla wszystkich? Przebieg i efekty zabiegu

Write a comment

We współczesnym społeczeństwie marzenie o zgrabnej sylwetce to swego rodzaju norma, zarówno jeśli chodzi o mężczyzn, jak i o kobiety. Zdrowa, zbilansowana, a czasem nawet restrykcyjna dieta to skuteczna metoda, by dojść do wymarzonego ideału. Nie zawsze jednak wyrzeczenia kulinarne prowadzą do efektów, jakich oczekujemy. Naprzeciw takim problemom wychodzi profesjonalna technologia, jaką jest wykorzystanie lasera ICOONE. Dzięki niemu możliwe jest modelowanie sylwetki w sposób bezinwazyjny, szybki, a zarazem bezpieczny. Skóra poddana serii zabiegów zyskuje jędrność, a zbędna tkanka tłuszczowa ulega zniszczeniu. Na czym polega innowacyjny zabieg ICOONE?

Co to jest ICOONE?

Zabieg ICOONE to nic innego, jak innowacyjna metoda masażu. Urządzenie, wykorzystywane podczas zabiegu, opiera swoje działanie na trzech źródłach energii. Należą do nich światło LED, laser diodowy oraz masaż podciśnieniowy. Efekty, które przynosi tego rodzaju połączenie, są spektakularne. Następuje redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu. Poprawia się również wygląd skóry, która nabiera elastyczności. To wyjątkowe urządzenie stanowi idealne rozwiązanie tam, gdzie ani restrykcyjna dieta, ani tym bardziej regularne ćwiczenia nie przyniosły oczekiwanych rezultatów w postaci likwidacji zbędnych kilogramów poprzez usunięcie tkanki tłuszczowej, nagromadzonej w ciele.

Jak wygląda zabieg laserem ICOONE?

Zabieg może być wykonywany w obrębie całego ciała lub też poszczególnych jego fragmentów, np. na twarzy. Jeśli wybierany jest drugi wariant, urządzenie do masażu styka się bezpośrednio ze skórą. W przeciwnym wypadku pacjent zakłada specjalnie do tego celu przygotowany kostium, zakrywający całe ciało. Sam zabieg trwa od 30 do 60 minut i składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie pacjent poddawany jest standardowemu masażowi, który w medycynie bywa określany mianem drenażu limfatycznego. Kolejna część dotyczy konkretnej patii ciała, która jest ulega wyszczupleniu i modelowaniu, zgodnie z potrzebami pacjenta.

Laser ICOON wyposażony jest w aż 30 programów, które są dostosowane do różnych potrzeb i problemów poszczególnych pacjentów. Umożliwiają one również redukcję tkanki tłuszczowej, która nagromadzona została w różnych partiach ciała. Co ważne, zabieg jest całkowicie bezbolesny, choć osoby, u których tkanka tłuszczowa znajduje się bardzo głęboko, mogą odczuwać niewielkie uszczypnięcia. Nie wpływa to jednak na znaczne obniżenie komfortu. Wprost przeciwnie, pacjenci na ogół określają zabieg jako przyjemny, a doznania w trakcie sesji wzbogacone zostają odczuwanym chłodem, co może pogłębiać przyjemne doznania.

Obecnie na rynku funkcjonuje spora ilość punktów medycyny estetyczej, zajmujących się świadczeniem usług, mających na celu poprawę stanu i kondycji naszej skóry. Nic dziwi więc fakt, że technologii tej zaufało całe grono klientów, a jej popularność sukcesywnie wzrasta. By przekonać się o skali zjawiska, warto wpisać w popularną przeglądarkę hasło: zabieg Icoone w Krakowie - w ten sposób prześledzić można różnorodne rozwiązania i przykładowe realizacje, z uwzględnieniem efektów przed i po. 

Jakie są efekty ICOONE?

Zabieg przy użyciu lasera ICOONE może być wykonany na każdej niemalże części ciała. Jest on dodatkowo bardzo wszechstronny, sprawdza się zarówno w przypadku chęci redukcji tkanki tłuszczowej, jak i w usuwaniu nieestetycznego cellulitu lub rozstępów. Dzięki innowacyjnej technologii, możliwe staje się również zredukowanie blizn pooperacyjnych lub bruzd, szpecących różne fragmenty ciała. Skóra po zabiegu jest napięta, ujędrniona i odżywiona, a efekty te można zauważyć tuż po zakończeniu sesji. 

Zabieg ICOONE, któremu zostaje poddana twarz pacjenta, spłyca zmarszczki, odmładza i odżywia skórę. Nic dziwnego, że jego efekty często mylone są z liftingiem. Co więcej, zgodnie z informacjami zawartymi na stronie https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/laseroterapia, dzięki tej nowoczesnej technologii możemy również uporać się z problemami, takimi jak np. podwójny podbródek lub też chęć wymodelowania owalu twarzy. Laser ICOONE wpływa także na intensyfikację procesu produkcji kolagenu oraz elastyny, determinujących jędrność skóry. Poprawie ulega mikrokrążenie, a tkanki organizmu zostają dotlenione. Co więcej, zauważono również, że zabieg można wykorzystać także w celach leczniczych. Przede wszystkim sprzyja on łagodzeniu takich schorzeń, jak np. nieprawidłowości układu limfatycznego, stany zapalne oraz sztywność mięśni. Laser ICOONE zmniejsza również obrzęki limfatyczne, powstające na ogół w obrębie kończyn górnych i dolnych oraz rozluźnia mięśnie i plecy, przynosząc znaczną ulgę w dolegliwościach bólowych.

Aby efekty zabiegów były satysfakcjonujące i utrzymały się dłużej, wystarczy już kilka serii masażu. Ich częstotliwość i długość jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb. Z reguły zaleca się od 5 do 15 zabiegów, powtarzanych co ok. 3 dni. Dzięki temu efekty będzie można zaobserwować szybko i zostaną one z nami na długi czas.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.